GİZLİLİK POLİTİKASI

İk10ik.com "ik10ik" olarak sunduğumuz yeni ürün ve hizmetlerle ilişkili olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca "KVK Kanunu" hazırlamış olduğumuz ik10ik Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası "Gizlilik Politikası" ile açıklanan kişisel veri işleme faaliyetlerimiz zaman zaman değişiklik gösterebilir.

Buna ek olarak, kimi zaman politikamızı daha kolay okunabilir hale getirebilmek amacıyla organizasyonel ve biçimsel değişiklikler yapabiliriz. Gizlilik Politikamızda yaptığımız değişikliklere ilişkin kısa bilgiye aşağıda ulaşabilirsiniz.

 

OCAK 2019
Gizlilik Politikamız, daha kolay anlaşılabilir olması amacıyla kategorilere ayrılmış ve üzerinde şekli değişiklikler yapılmıştır. Gizlilik Politikamızın güncellenen versiyonuna Kişisel Verilerin Korunması sayfasından ulaşabilirsiniz.


Mart 2018
Gizlilik Politikamızın kapsamı; KVK Kanunu Madde 10 hükmü ve Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü Madde 13 hükmü uyarınca genişletilmiş olup kişisel verilerinize ilişkin faaliyetlerimiz konusunda en yüksek düzeyde şeffaflık sağlamak amacıyla siz ziyaretçilerimizin erişimine sunulmuştur.

Gizlilik Politikamız, güncellenen versiyonunda, kişisel verileri işlenen kişi grupları, kişisel veri kategorileri, kişisel verilerin işlendiği iş süreçleri, kişisel veri güvenliği sağlanmasına yönelik alınan tedbirler ve her bir kişisel veri kategorisine ilişkin saklama sürelerine ilişkin detaylı bilgiler içermektedir.

Navigasyon kolaylığınızı sağlamak amacıyla hazırlamış olduğumuz özet Gizlilik Politikası metnine Kişisel Verilerin Korunması sayfasından ulaşabilirsiniz.

Çerezlere ilişkin faaliyetlerimiz ise Çerez Politikası sayfamızdan ulaşabileceğiniz ayrı bir politikada erişiminize sunulmaktadır.

×

Beden Tablosu